KATEGORİLER
GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

Gizlilik ve Güvenlik

 Teslimat Bilgilerimiz 

 

sitemiz üzerinden yapılan tüm alışverişleriniz sizlere gizlilik ilkelerimiz doğrultusunda gönderilmektedir. yapılır ve nötr paketler içerisinde sadece size özel hazırlanır. Böylece size paketinizi ulaştıracak kargo/kurye yetkilisi dahil kimse ne taşıdığını bilmez. Paketler üzerinde internet sitesinin adı ya da logosu ya da satın alınan ürün ve içeriği hakkında hiçbir ibare yer almaz. 

www.erkexin.com.tr adresinden yapılan alış verişlerinizde,ürünlerimize vermiş olduğumuz kalite,etkinlik,önem ve görsellik ne kadar önemli ise firmamız, müşterilerimizin bizlerden talep ettikleri ürünlerin ulaşımında ve paketlenmesindeki gizlilikde son derece önemsemektedir. www.erkexin.com adresimizde yapılan tüm alışverişlerde vermiş oldugunuz bilgiler veri  bankamızda özenle saklanmaktadır. Kısacası kolayca ve rahat bir şekilde özel bilgilerinizi paylaşabileceginiz ve özel hayatınız için özel alışveriş yapabileceginiz özel bir site ve özel danışmanları ile çalışmaktasınız.

 

KREDİ KARTI ile GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

 

www.erkexin.com.tr  sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için türkiyedeki en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda erkexin.com müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiç bir erkexin.com  çalışanı da erkexin.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Erkexin sitemizdeki yapmıs oldugunuz tüm alısverisler bankanız ve sizin aranızda gecmektedir.

 

www.erkexin.com.tr dünyanın kabul gördüğü Global Sign 256-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Netscape..vs) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Netscape Navigator ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.

 

 www.erkexin.com.tr  belirlediği bu güvenlik standartlarına uygun kalabilmek için; veri güvenliği ve internet teknolojisi şirketlerinden sürekli profesyonel destek almaktadır.

 

 

MAKALELER
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.enetkiliafrodizyak.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 En Etkili Afrodizyaklar
Tüm Hakkı Saklıdır...